Wola - dětské punčocháče, froté, termo, dětské a sportovní ponožky

Vítame Vás na stránkach společnosti WOLA, předního evropského výrobce dětských punčocháčů a ponožek.
V našem výrobním programu najdete vzorované dětské punčocháče, dětské termo punčocháče s hřejivou froté vrstvou uvnitř a barevným vzorem na povrchu, froté dětské punčocháče s efektním, plastickým vyplétaným vzorem, kojenecké punčocháče s ABS, jednobarevné punčocháče v mnoha módních barvách a velikostech od dětských až po dámské. Pro jarní a podzimní chladné dny tenké bavlněné dětské punčocháče s elastanem s vyplétaným vzorem nebo potiskem, na léto stovky vzorů kojeneckých a dětských ponožek ale také dětské ponožky s ABS protiskluzovou vrstvou.

Punčocháče a ponožky vyrábíme na nejmodernejších pletacích strojích, jednotlivé díly jsou k sobě sešívané pružnými, plochými švy. Špička je sešitá plochým, jemným a pružným stehem rosso, který zajistí, že punčocháče v botě netlačí.

Záleží nám nejen na pohodlí našich malých zákazníků ale hlavně na jejich zdraví a proto pečlivě vybíráme a testujeme materiály, které k výrobě punčocháčů a ponožek používáme. Všechny použité materiály jsou testovány podle nejpřísnějších požadavků evropských norem. Důkazem je s každou kolekcí certifikát OEKOTEX100. Základem je ta nejvalitnější egyptská bavlna, díky elastanu pak punčocháče perfektně drží tvar, kopírují křivky těla a dokonale sedí každé postavě.

Šířkou nabídky se snažíme vyhovět všem zákazníkům, věříme, že punčocháče a ponožky pro svoje děti si u nás vyberete i vy.


Novinky

 • 15. 11. 2012:

  Představujeme žhavou novinku letošního podzimu ! Dětské termo punčocháče WOLA s ABS, které jsme vyvinuli společně s italskou firmou Gomolli zahřejí a obrázek navíc ve tmě svítí ! Punčocháče mají z rubu silnou, měkkou froté vrstvu, lícová strana je hladká, na chodidlech a na zadečku je pak protiskluzový potisk. 

 • 10. 11. 2011:

  Víte, že dětské punčocháče Wola mají jako jediné certifikát OEKOTEX100 třídy 1 ? To znemená, že naše dětské punčocháče jsou testovány podle mnohěm přísnějších pravidel než všechny ostatní. Na zdraví dětí nám opravdu záleží a proto jsme vždy o krok napřed před konkurencí.

 • 16. 9. 2011:

  Kompletní sortiment dětských punčocháčů a ponožek značky Wola je nyní za mnohem lepší ceny. Přesvědčte se sami na e-shopu www.benito.cz !

 • 10. 8. 2011:

  Nová kolekce dětských punčocháčů Wola pro sezónu podzim/zima 2011 je hotova. V těchto dnesch se již začíná prodávat v prodejnách s dětským oblečením a obuví v celé republice.

 • 15. 4. 2011:

  Tenké bavlněné punčocjáče se vzorem. Vzorované bavlněné vysoce elastické punčocháče d vyplétaným vzorem jsou tenčí a jemnější než klasické vzorované punčocháče a skvěle doplní barevné jarní oblečení.

 • 1. 3. 2011:

  Viskózové punčocháče s decentním, plastickým vzorem.

  Více...

 • 10. 2. 2011:

  Jarní novinka - punčocháče, které na sluníčku mění barvy !

  Vzor punčocháčů je citlivý na světlo. Čím intenzivnější je sluněční svit, tím výraznější vzor se na punčocháčích objeví.

 • 5. 9. 2010:

  Nová podzimní kolekce punčocháčů Wola zahrnuje více než 200 nových vzorů v módních barevných variacích. Nově také velikost 56/62 !